| dya_4589 a întrebat:

Am o curiozitate: se poate afla daca cineva ti-a dat ignore pe mess?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti intra pe www.persiangap.com
Sau poti intreba: daca cineva are in lista ID-ul respectiv, o/il intrebi daca si lui ii apare ca e offline. Daca nu, atunci poate ca ti-a dat ignore.
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Doar sa intrebi o terta persoana care sa iti spuna daca pentru el e online.

| ZuuZaaA a răspuns:

Salut
Nu cred. Poate nu ti-a dat. poate e offline.sau poate te-a pus doar pe tine pe invizibil:-?
Dar daca vrei sa vezi daca e pe invizibil www.yahoo-status.com uite aici.Asa mai scapi putin din dubii;))
Pa-pa

| →s ♥ ą← a răspuns:

Da