| beldeannick a întrebat:

Am o imprimanta Canon PC-D340 si nu scaneaza spre pc - se poate face ceva sau nu

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da.Dacă e windows să îi instalezi driverii.Succes

| beldeannick explică (pentru DeyCj):

I-am instalat driverii dar e numai copiator nu si scaner

| DeyCj a răspuns (pentru beldeannick):

Dacă ai Windows 7 verifică dupăm updateuri cu imprimanta conectată la pc și acolo la actualizari opționale vei avea și driverul la zi special pentru ce imprimantă ai. Dacă e xp trebuie să îl cauți pe net pe cel bun. Eventual dacă ai ID ul de manufactering al ei ar fi grozav că ai putea identifica driverul prcis.Succes

| Cuc_Vasile_Robert_1960 a răspuns:

Ai macar culori pentru ia ca daca nu nu am ce sa mai zic, pacat de ia nu