| Sara a întrebat:

Am o imprimanta hp deskjet f4180 stiti cumva daca poate trage la xerox micsorat? Are aceasta functie? Si daca da, cum procedez? Da, ati banuit, am nevoie de niste fituici, si nu am chef sa cobor pana la librarie big grin

5 răspunsuri:
| sckorpion a răspuns:

Poti micsora manual. Scanezi, micsorezi poza, tragi la imprimanta. Daca nu te descurci adauga sckorpion2000 te ajut eu happy.

| DeeaPustoaica a răspuns:

Nu stiu imprimanta dar daca este performanta ar trebui sa mearga. Si eu am asa ceva. Poti decupa sau poti micsora de la setari. Desi stiu ca poti micsora daca scoti din calculator. Incearca si la xerox. Umbla pe imprimanta nu pe comp. SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasra de deeapustoaica iti trebuie un anume fir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate scoate micsorat numai daca scanezi originalul si apoi din comanda de imprimare sa micsorezi ceea ce vrei sa printezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa daca nuci asta nu stii esti proasta