| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, nu stiu cum sa aflu cat tus mai am in imprimanta. Am un HP deskjet f4180 si windows xp.

Răspuns Câştigător
| LadyDeny a răspuns:

Incearca sa cauti in calculator iconite de la imprimanta ta si sa dai clik pe ele, sa cauti iar daca nu merge poti intreba pe cineva care se pricepe mai bine la imprimante. Mie de exemplu cand printez ceva imi apare singura o imagine in coltul drept al ecranului o imagine unde imi arata cat tus am

5 răspunsuri:
| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Stiu cum arata, dar nu stiu daca e cu tach sau doar cu butoane.
Ai 2 optiuni.
Daca este simpla incearca sa scoti cartusurile si sa te uiti la lumina.
Daca este cu tach, trebuie sa iti apara o imagine cu o picatura de apa, apesi si iti arata cat ai din fiecare.
Daca este prea complicat intereseaza-te, poate stie cineva.
Sau daca mai ai foaia cu instructiuni...citeste-o.
Sper ca te-am ajutat.
Pa.

| CristalHeart a răspuns:

Properties->Services->Ink level Status.

| anonim_4396 explică (pentru CristalHeart):

De unde dau proprietes la folder-ul cu HP? Ca am incercat, dar nu merge...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Properties, scuze...

| CristalHeart a răspuns:

Dai click dreapta pe el.