| anonim_4396 a întrebat:

Am o imprimanta LexMark p6250 si nu mai merge tusul, nu stiu de ce, merge doar scannerul, sa trag la imprimanta si la xerox nu, desi am incarcat cartusele la o firma.Sa mai incerc odata sa le incarc, sau sa cumpar altele? Sau ce are?:d

2 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Trebuie sa cumperi altele; s-au ars circuitele; cartusele le poti folosi pentru o perioada de timp(1luna, 1 an) nu la infinit; depinde de calitatea acestora.

| FashionDiva a răspuns:

Lexmark nu permite reincarcarea cartuselor (au cip). Cumpara altele. Gasesti mai multe detalii despre Lexmark aici - http://reviews.mozku.com