| ricoset a întrebat:

Am o intrebare am iphone 3gs si cand downloadez cv sa zic fifa 12 care are 1 gb si. imi zice this request timed out si nu se mai downloadeaza ce sa fac sa se downloadeze in continuare dau funda :X

1 răspuns:
| Cosmin1992 a răspuns:

Nu ai ce face cand tragi de pe installuous decat sa o iei de la capat. Stiu ca e foarte frustrant, de aceea acum imi iau de pe net jocurile pentru iphone si le sincronizez cu telefonul. Adica le tragi pe calculator deschizi itunes si sincronizezi aplicatiile.