| Alex1997fun a întrebat:

Am o intrebare:

Am un stick de 14.9 GB.Am vrut sa imi pun pe stick jocul "Spider-Man 3", dar imi zice ca nu am destul spatiu.Problema este ca spatiul liber de pe stick cand am incercat sa pun jocul era de 12.5 GB.Jocul are 4.25 GB.
Aceasta problema o intalnesc doar la PC, pe laptop nu am nici o problema cand incerc sa pun jocuri care depasesc 4GB.Care poate fi problema? Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| razvan_2129 a răspuns:

Click-dreapta pe My Computer si selectati Manage. Apoi dati click pe Device Manager si deschideti meniul de sub Disk Drives. Click-dreapta pe USB drive (Generic USB Flash Disk USB Device), selectati Properties si mergeti la tab-ul Policies. Dintre cele doua optiuni afisate, selectati Optimize for performance (default este selectata Optimize for quick removal) apoi click OK.Este destul de simplu... FUNDA?

1 răspuns:
| Alex1997fun explică:

Am facut cum mi-ai zis in raspuns, dar tot nu functioneaza