| KobraRipper a întrebat:

.. Ce e mai bun:Iphone sau PSP?

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Depinde...daca ai deja un telefon "bengos" ia-ti psp daca nu iphone

| Gabryel32 a răspuns:

Pai iphon-ul e un telefon, PSP e o consola.Depinde de ce vrei tu.

| X a răspuns:

E cam ilogica intrebare e ca si cum ai zice diferenta intre apa si mancare. Iphone e un telefon performant si psp e pentru jocuri care nu merg pe pc, xbox, ps2-3 etc.Fiecare are alta trebuinta oricum in gama de jocuri psp e mai bun are ecranul mai mare si merg toate jocurile pe el oarecum hd

| Fiuryan a răspuns:

E ca si cum ai compara o masina cu un televizor... fi serios, iPhone e un telefon, PSP e o consola de jocuri. Intrebari mai inteligente nu aveti?

| Summer09 a răspuns:

Iphone cu siguranta