| Cocoa2006 a întrebat:

Am o intrebare, daca imi merg jocurile online in lag e oare de la router, de la internet? Eu stau intr-o zona rurala va rog help.

4 răspunsuri:
| ruddy a răspuns:

Ai tras cablu? Fa un speedtest sa vezi ca viteza ai.

| Bnder a răspuns:

Poate fi si de la calulatorul tau. intra pe speedtest.com si vezi ce viteza de internet ai. Daca e constanta poate jocurile au cerinte prea mari pentru pc-ul/laptopul tau.

| Cocoa2006 explică:

Nu am tras pin cablu am gen un fel de date mobile nustttttttttt
PING mersi
DOWNLOAD Mbps
10.26
UPLOAD Mbps
7.67 ( pe roblox )

| JicaContra a răspuns (pentru Cocoa2006):

Pai e din datele mobile
ce performanta crezi tu ca ai prin asa ceva?!?
ce crezi tu ca, daca ai 4g care cica, ca poate 450mpbs o sa si ai 450mbps?!?

iar 10mbps nu e chiar rau, insa depinde ce joci