| raluky4 a întrebat:

Am o intrebare (daca se poate as vrea sa imi raspunda cei care au realizat site-ul PLIMBARESCU): am facut un cont (cu numele raluky4) pe acel site si mi sa-a spus ca trebuie sa primesc un mail in care sa imi confirm contul.Nu am primit niciun mail.Ar putea cei care administraza site-ul sa imi comfirme acel cont?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Click sus dreapta pe contact si lasi un mesaj Ralucai.Este administratorul site-ului.

1 răspuns:
| lplostonyou a răspuns:

Uita-te si in sectiunea spam, sau cum ai tu pe acolo, de multe ori sunt trimise in sectiunea spam.