| Goddessss a întrebat:

Am o întrebare... daca urmăresc storyul cuiva pe Instagram acea persoana vede ca as fi eu sau vede ca " anonim ", deoarece eu nu urmăresc si nici nu ma urmărește acea persoana...
dar dacă ma uit la repere?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

La story vede, iar la repere nu.

| Nemessys a răspuns:

Poate sa vadă cineva a dat click pe story. Dar stai liniștita, dacă a fi ceva, poți folosi scuza ca pur și simplu ai dat swipe right și ți a apărut,, din greșeală" story ul acelei persoane.

Oricum, ce poate sa creadă dacă te vede în lista aia? Sa fim serioși.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa vada ca tu i ai văzut povestea. Dacă are profilul public, intra pe Instagram pe google fără sa te conectezi și poți sa i vezi postarile.
In legătura cu reperele, nu, nu ii apare ca ii vizionezi reperul