| anonim_4396 a întrebat:

De unde știi cine nu te mai urmarește pe Instagram? Cum aflu? Adica eu urmaresc și persoana respectiva nu ma mai urmareste, dar nu stiu cine?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-ti aplicatie de aia pentru unfolloweri de pe magazin play

| Pandicornita a răspuns:

Buna! Trebuoe doar sa iti instalezi o aplucatie numita "unfollow PRO for Instagram" si aceasta iti v a arata persoanele care le urmaresti si care nu ti-au dat follow back. Sper ca ti-am fost de ajutor! Coroana?

| Pandicornita a răspuns:

Buna! Trebuoe doar sa iti instalezi o aplucatie numita "unfollow PRO for Instagram" si aceasta iti v a arata persoanele care le urmaresti si care nu ti-au dat follow back. Sper ca ti-am fost de ajutor! Coroana?

| anonim_4396 explică (pentru Pandicornita):

Eu nu recomand astfel de aplicații! Pot conține coduri malițioase de preluare a datelor stocate în dispozitiv (parole, conturi bancare etc.).

Varianta cea mai sigură este să cauți la „Urmăritori" pe profilul tău.

| Pandicornita a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu o am pe telefon si nu imi face probleme! Este verificata si de CS Security

| Pandicornita a răspuns (pentru Pandicornita):

Funda, pardon?

| NicolaMaria02 a răspuns:

Uita-te la urmaritorii de pe pagina ta.