| joker9814 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu telefonul Allview Q1 GET.As vrea sa stiu daca este de calitate, din ce materiale e facuta carcasa, cat este de uzabil, ce se uziaza cel mai mult si cel mai repede si daca isi merita banii.Si as mai vrea sa stiu daca de exemplu se blocheaza.As dori sa raspunda doar posesorii acestui model de telefon. Multumesc anticipat! Fundawinking!

Răspuns Câştigător
| MisterSprinkle a răspuns:

DA am unul ca acesta si sunt multumit de el! se misca bine si tine bateria cam o saptamana utilizandul minim.Nu prea se uzeaza nimica e totul ok dupa 1 an de zile.carcasa e facuta din plastic dar e rezistent la cazaturi.si nu nu se blocheaza nu are probleme ti-am zis, chiar ti-l recomand e OK!