| Tataru22 a întrebat:

Am o intrebare legata de amd am un laptop numai pe componente amd si nu stiu mai nimic deoarece am fost pe nVIDIA si Intel pana acum fata de nVIDIA amd atunci cand apas click dreapta pe ecran nu imi apar simbolurile de la amd ca cele de la nVIDIA(control panel) O fi o problema de la cea video sau procesor?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Problema la tine e nestiinta! Catalyst iti spune ceva?

| Tataru22 explică (pentru K0sti):

Logic ca asta e problema mea deoarece nu am mai avut amd niciodata am inteles ca catalyst dar de ce nu imi apare cand dau click dreapta pe ecran

| K0sti a răspuns (pentru Tataru22):

Pentru simplu fapt ca nu-l ai instalat, oare de ce...
Instaleaza driverele de pe site-ul producatorului si o sa ai! Obligatoriu trebuie sa ai NetFramework instalat inainte!

| Tataru22 explică:

Il am instalat asta zic da nu imi apare.

| Tataru22 explică (pentru K0sti):

Am toate driverele instalate de pe site-ul amd i-am dat sa mi le gaseasca automat dar tot nu imi apare si asa ar trebui sa apara cam asa cand dau click dreapta pe ecran http://postimg.org/image/5jaix7s6f/ in schimb apare asa http://postimg.org/image/iycjoaq7v vreau sa stiu cum setez sa imi apara

| K0sti a răspuns (pentru Tataru22):

Eu spun ca nu le ai! Vezi in device manager! Sau le ai, dar fara Catalyst! Se poate instala si separat, dar bine e sa le instalezi toate odata!