| Paul260 a întrebat:

Am o intrebare mi-a aparut dintr-o data blue screen ca ii o eroaro si mi se reseteaza drivele is originale dc mi aparut am windows 7 daca bag xp imi mai apare? intel 1.8 duo, 256 mb placa video nvidia geforce 8400 gs 3 g rami, hdd 200 poate sa fie si de la placa video daca ii pe duca sa de la ce? cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| YosCosmin a răspuns:

Acest blue screen se numeste BSoD adica blue screen of the death uite aici un link cu explicatie foarte amanuntita despre BSoD-uri http://www.videotutorial.ro/? p=5517. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| boogdan91 a răspuns:

Componentele/driverii tai-acolo e problema. Cel mai probabil nu sunt compatibili cu windows 7.