| Broadband a întrebat:

Am o intrebare : mi-am luat niste casti sony, microfonul cum merge, doar pe messenger? sau merge sa se auda si in boxe, statie etc?

2 răspunsuri:
| SkyNet01 a răspuns:

Salut, se aude si in boxe dar trebuie sa faci cateva setari simple in pc

| Riplu a răspuns:

Vechea poveste, casti cu microfon piezo. Microfonul il poti folosii sa se auda si in boxe (dar numai daca este conectat la PC) iar din control panel, la setarile sunetului, vei alege ca microfonul tau sa fie pe Boss. In statie nu merge decat daca ai preamplificator.