| ricoset a întrebat:

.. poti sa pui siri pe iphone 4?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cal3star a răspuns:

Momentan exista o metoda, insa nu mai poti folosii "settings"...

| Yuuuki a răspuns:

Se poate.Doar daca instalezi iOS5 de care dispunde noul iphone4s.

| cal3star a răspuns (pentru Yuuuki):

Habar nu ai ce zici happy... asa-i?
Pe iOS 5 nu e SIRI! E numai pe iPhone4S si exista o metoda prin care poti pune pe iPhone4 si alte iDeviceuri (nu mai tin minte care) insa stiu ca nu mai poti folosii "Settings". E posibil sa apara in alte versiuni de iOS si Siri, probabil dupa cateva luni de la lansarea iPhone5

| JustASimpleBoy a răspuns:

Ce sa pui?

| Couragebv a răspuns:

Despre ce vorbim aici?

| Matemat33 a răspuns:

Normal nu poti decat cu jailbreak