| Paraschivstefan10 a întrebat:

Am o întrebare referitoare la PlayStation4. Cand o sa il cumpar, si o sa il pornesc, nu o sa am aplicatia ShareFactory. Daca o sa fac update la consola o îl sa am? Și daca nu merge, este de vina ca stau în Romania si ca nu este valabil?

Răspuns Câştigător
| Pizzalacutie a răspuns:

Nu trebuie sa faci update la sistem pentru a lua aplicatia. Daca o cumperi poti sa intri in PlayStation Store (ai nevoie de un cont PlayStation Network si de o conexiune la internet) poti sa o cauti cum ai cauta o aplicatie pe telefon. Dupa aceea mai ramane sa o instalezi. happy Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

2 răspunsuri:
| Pizzalacutie a răspuns:

Nu trebuie sa faci update la sistem pentru a lua aplicatia. Daca o cumperi (consola)poti sa intri in PlayStation Store (ai nevoie de un cont PlayStation Network si de o conexiune la internet) poti sa o cauti cum ai cauta o aplicatie pe telefon. Dupa aceea mai ramane sa o instalezi. happy Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?