| DeadRedCupcake a întrebat:

Am o intrebare stiu ca suna nebunesc dar as vrea sa incerc. Multa lume mi-a spus ca daca vreau o pot face si multi cred in mine ca pot creea un site. Nu vreau un site oare care as vrea un site gen sunphoto sau photobuket adica sa isi faca cont mai multi utilizatori si sa puna poze pe el etc. De unde as putea incepe si cum? Multi prieteni ma roaga sa incerc si le-am promis cum pot face lucrul asta?

2 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Cauta pe net. "cum sa fac un site" 100% gasesti!

| amancer19 a răspuns:

La inceput trebuie sa va ganditi ce doriti de fapt si ce cunostinte aveti.
Stiti ce inseamna gazduire? Stiti sa lucrati intr-un editor WYSIWYG (what you see is what you get)? Stiti PHP sau decat HTML? Vreti un site personal sau ceva mai complex? Ce stiti despre securitatea site-urilor?
Sunt intrebari care trebuiesc puse si la care trebuie sa cunoasteti raspunsul. http://www.spuse.ro/cum-sa-faci-un-site/