| Branza_Marius_1990 a întrebat:

Am o mare problemă, am scos de pe cardul tatălui meu o suma de bani și acum nu știu Cum sa îi pun inapoi fără sa își dea seama, Cum pot sa transfer bani? eu am card la rayfaisenn și el are la brd, pot sa transfer? Și Cum? Ajutor

4 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Fara sa isi dea seama nu ai cum pentru ca v-a ramane in istoricul tranzactiilor. Poti sa faci transfer bancar dar iti va lua comision sau poti retrage de pe cardul tau si sa pui pe carduc tatalui tau.

| Branza_Marius_1990 explică (pentru Mihai1810):

Cum? Mai detaliat te rog

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai1810 a răspuns (pentru Branza_Marius_1990):

Ce vrei mai detaliat? Scoti bani de pe cardul tau si ii bagi pe cardul tatalui tau.