| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema. De cateva zile incerc sa intru pe facebook si nu reusesc. Scriu pe google si in loc sa mi se deschida facebook imi apare mereu : Eroare 102 (net::ERR_CONNECTION_REFUSED): Serverul a refuzat conexiunea. Va rog ajutor cat mai repede. Dau fundita la raspunsul care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Asta e... poti da o petrecere ca ai scapat de facebook! E bine sa revii printre oamenii normali la cap fara facebook, nu?

| iChaz a răspuns:

Ai incercat cu alt browser?

| iulian_5956 a răspuns:

Scrie anul de nastere mai mic:1995, 1989 si altele