| Oana_3046 a întrebat:

Am o mare problemaaaa!
Am un Sony Ericsson K810i, iar in urma cu cateva zile mi s-a descarcat complet. Cand l-am bagat la incarcat nu mi se mai deschidea. Am crezut ca e o problema de moment, dar nici acum nu mi se deschide. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| andaioana123 a răspuns:

Deci fix asa am patit cu telefonul meu LG k501! Nu mi se mai deschide deloc chiar daca il pun la incarcat. Pai cel mai sigur e sa te duci cu el la un service si ti-l repara. Daca ai cartela Orange ai putea sa mergi la Orange de ex. si ti-l va repara acolo.

1 răspuns:
| noink a răspuns:

SI eu am patit, doar ca cu telefonul meu. Problema vine de la baterie, s-a dus bateria. Iti recomand sa iei bateria (incarcata) a altcuiva si sa o bagi in telefonul tau. Daca functioneaza, iti cumperi alta baterie, daca nu, alt telefon.