| Reyskate99 a întrebat:

Am o problema am un iphone 3g si cand l-am bagat la incarcat a trebuit sa astept cateva ore bune sa il pot deschide si dupa ce s-a incarcat complet se descarca bateria destul de usor, i l-am dat unui coleg sa ii bage alt soft acum a bagat ios 3.1 ca sa mearga mai repede si la fel azi nu m-am jucat pe el numai cateva minute si s-a descarcat si acum iar trebuie sa astept cateva ore sa il pot deschide. oare trebuie sa ii schimb bateria?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Baterie/acumulator distrus!
Clar alta baterie!
Dupa formatare(3-4 incarcari si descarcari COMPLETE) vezi aici:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

1 răspuns:
| BlackAngel2013 a răspuns:

Da pentru ca nu ai formatat-o corespunzator sau nu l-ai lasat sa se incarce complet.am patit-o cu 4s:Dsi am dat in jur de 300lei pe baterie dar am luat-o de pe www.apple.com