| DarkShina5566 a întrebat:

Am o melodie cam veche pe telefon pe care vreau sa o sterg si nu pot. Imi da "esec la stergerea documentului". Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Vladutz89 a răspuns:

Incearca sa conectezi telefonul cu un cablu de date la un PC si sa o stergi de pe calculator

4 răspunsuri:
| Echaursi a răspuns:

1 : Schimbai numele si incearca din nou!
2: Vezi sa nu o ai in playlist din trecut, adica sa o fii ascultat si acum sa fie acolo! pune alta melodie in playlist, sau sterge-o din playlist si dupa incearca sa stergi de tot melodia! Succes!
Funda?

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Introduci cardul de memorie in calculator sau cablul de date(ce ai tu) si o stergi in calculator, ca si eu am patit asa si am sters melodia pe calculator.

| Rosalline a răspuns:

Daca ai cablu usb stergeo pe comp; D

| SirOvY a răspuns:

Ai putea s.o lasi acolo!laughingsau ai putea sa incerci sa formatezi cardul.sau sa dai resetare latelefon.sau ai putea s.o lasi acololaughing