| OanaG a întrebat:

Unde pot apela pentru stergerea contului?big grinbig grin Nu vreau sa-l sterg laughing, doar ca am intrebat ca sa stiu big grin

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie sa scrii un mesaj de solicitare stergere cont la "contact" prima pagina dreapta sus, catre admini.

| คиค a răspuns:

Buna! Nu prea te inteleg de ce vrei sa faci acest lucru. dar in fine.

Pentru a sterge contul trebuie sa vorbesti cu dna. Raluca, administratora site-ului. Dai de dumneaei aici:

http://www.tpu.ro/contact

Imi dai fundita?

| คиค a răspuns:

Sau trimite-i un mesaj pe privat:

http://www.tpu.ro/utilizator/admin

| OanaG explică:

Da mai Adytzu, voi apela si acolorolling on the floor, dar aici pe site cu cine as putea vorbi big grinbig grin

| OanaG explică:

@๏̯͡๏ Puppy L♥Ve ๏̯͡๏ : Am specificat in intrebare ca dau fundita?

| adi4ever a răspuns:

La 112

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la contact in dreapta paginii sus si ii scrii Ralucai problema ta. In cateva zile contul tau va fi sters si iti va aparea pe mail mesaj ca ti-a fost sters contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite mesaj la contact in care ceri stergerea contului si se ocupa adminii.