| SweetCrazy a întrebat:

Am o mica problema: am facut niste poze super cu webcamul [Logitech HD] si apoi a trebuit sa dezinstalez totul de pe calculator. Ca si cum am un calculator nou, am reinstalat Windows-ul. Acum, cu acelasi webcam, am reinstalat driverul, si am pierdut toate pozele!
Cum pot sa le gasesc din nou? Dau funda happy
[Va roooooog help, adoram pozele]

4 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Daca le-ai lasat pe desktop(intr-un folder sau asa) sau sters odata cu reinstalarea windowsului. Daca le-ai bagat in alta partitie probabil le ai si trebuie doar sa le cauti mai bine.Intr-un folder ceva al camerei nu ai cum sa le gasesti pentru ca odata cu instalarea windowsului ai reinstalat si camera web, e ca noua.

| mortallx a răspuns:

N-ai cum...De ce nu-ti faci doua partitii? Pe una bagi win, iar pe cealalta tot ce-ti trebuie tie, asa nu-ti pierzi nimic dupa partitia cealalta.N-am incercat dar cauta ceva de genul http://www.youtube.com/watch?v=ndLXZbqQRAY

| mortallx a răspuns:

Se poate recupera, se poat recupera date si de pe HDD stricate. Uita-te pe youtube la acel video si cauta mai multe "sub-programe" la ce ti-am dat, pana gasesti ceva bun.

| Snepy_2773 a răspuns:

Pai din moment ce ai reinstalat windows-ul, depinde unde ai salvate pozele in cel mai bun caz incearca sa le cauti cu Search big grin. Succes!