| aligatorrr a întrebat:

Salut TPU. am o mica mare problema... mi-am reinstalat windowsu si am pierdut si niste poze... doar ca mi-a mai ramas o poza la messenger la avatar, se poate scoate in vreun mod poza inapoi pe calculator? de la propriul avatar? Funda happyhappyhappy

4 răspunsuri:
| ElHuron a răspuns:

Exista un program care le downloadeaza intr-un format foarte mic. Programul se numeste Avatar Graber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poza se poate scoate dar la rezolutie foarte mica intri aici pe www.ascuns.ro dar pe tine nu te intereseaza sa vezi starea id-uli scrii acolo id si iti va aparea avatarul, chair sub avatar e download.dai si il salvezi in pc :D

| DennD a răspuns:

Din pacate nu poti, poza a ramas la avatar dar nu poti sa o iei inapoi in pc sad

| bogdan0302 a răspuns:

Exista pe net un program prin care poti copia poza de la avatarul cuiva, in cazul tau de la propriul avatar.Scri pe net"programe pentru mess''si gasesti programul garantat, il downladezi si poti sa dai copy pe poza de la avatar si paste intr-un folder.SUCCES! funda?