| alexe333 a întrebat:

Am o mica problema.Am incercat sa adaug un cod html la blogul meu de pe Blogger dar nu stiu unde trebuie sa-i dau paste.Acesta este codul:. Stie cineva unde trebuie sa-l postez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei pe prima pagina in sidebar /tablou de bord/desing/adaugati un obiect gadget/HTML/JavaScript Adăugare si lipeste codul. daca vrei intr-un articol vezi /postsre/deasupra in editor /editati html succes, daca mai ai probleme poti sa vezi aici http://bloggerajutor.blogspot.com/......le-of.html iti explica pas cu pas tot ce vrei pentru blog

2 răspunsuri:
| RougeEttiquete a răspuns:

Poi Eu Cred ca la edit my blog...raised eyebrows... Mi stiu in ce cosnta codull.big grin

| alexe333 explică:

Multumesc mult!