| Faur_Robert_1998 a întrebat:

Am o placa de baza asrock e modelul geforce7025 nforce 630a ucc-s spuneti-mi si mie daca pot sa pun o placa video separata fata de cea integrata dau funda!

Răspuns Câştigător
| Faur_Robert_1998 explică (pentru gogυ):

Mersi mult mi-am luat prima placa video mere tot perfect am direct x11 pe ea miai salvat viata mersi

6 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Binenteles ca se poate! Cauta placa ta video pe site-ul asrock (tu ai mentionat chipsetul nu modelul placii) Daca ai slot pci express gasesti aici: http://bit.ly/best-buy-256bits-video-card

| Generalul a răspuns:

Poti sa pui, mereu o placa video dedicata va fi superioara uneia integrate.

| Shimozukushiki a răspuns:

Pai,ia vezi poti? Daca are slot normal daca nu inseamna ca ti-ai luat placa video degeaba nu stiu eu ce carcasa ai si nu stau sa caut.

| Faur_Robert_1998 explică (pentru Shimozukushiki):

Pai nu stiu maa care se poate baga

| Anamaria2002 a răspuns:

Incearca si o sa vezi!