| robertdaniel95 a întrebat:

Am o placa video integrata de 512...si as vrea sa imi iau una buna pentru jocuri, as vrea sa fie d la Nvidia!
Voi ce mi-ati recomanda?
Dau fundita.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SilentStriker a răspuns:

Eu zic ca si placa de 512 este destul de buna pentru jocuri :)
http://www.sigmanet.ro/......I--id45685

3 răspunsuri:
| johnnydoe a răspuns:

Depide in ce suma vrei sa te incadrezi!

| robertdaniel95 explică:

In jur de 200 lei noi

| gigi_5339 a răspuns (pentru robertdaniel95):

Salut! Eu am avut 2 placi video de la nVIDIA geforce si mi s-au stricat amandoua in decurs de 1 luna,eu totusi as recomanda ATI Radeon, fie de 256, fie 512MB, eu o am de 1 an si jumate si merge si acum destul de bine.Intrati pe ID-gheorghebalteanu si mai dezbatem aceasta problema, cat si altele in legatura cu PC-urile voastre.Va multumesc si va astept.