| SebastianMunteanu a întrebat:

Am o placa video nVidia GeForce 630GT, compatibila cu dirctx11 scrie Ready For DirectX11. Problema e ca nu pot descarca driverul de la GeForce, imi cere Vista Service Pack 1 iar eu nu am Service Pack 1... De unde poot descarca DirectX11 SAU CE POT FACE. LASATI UN LINK CV DAU FUNDA

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Instaleaza Windows 7 sau 8.Au directx 11 in ele.

| taken a răspuns:

Pentru ce iti trebuie directx 11?
Pana acum doar Crysis 3 a cerut placa video care sa suporte directx 11.

| supermamici a răspuns:

Fa-ti update la windows ca sa ai vista service pack 1... te duci in control panel windows update.