| Sergiu_Dreghici_1990 a întrebat:

am si eu o problema astazi mi-am cumparat o placa video GeForce 9300GS pe cutie scrie ca este compatibila cu windows xp/98/vista ceva de genu dar nu scrie windows 7 pe care il am. Am introdus placa video si am dar rr la pc, iar monitorul nu reactionaza cu nimic. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| megabum a răspuns:

Placa nu este compatibila cu Windows-ul tau. Incearca sa iti iei unul din windows-urile cu care scrie ca e compatibila. Funda?

| Sergiu_Dreghici_1990 explică:

Placa video pe care o am este integrata si se numeste nVIDIA GeForce 7025/ nForce 360a

Răspuns utilizator avertizat