| BenjaminFranklin a întrebat:

Am o poza (cea de la profil cu toamna) in care vreau sa introduc doua persoane: o fata pe banca si un baiat ceva mai departe. Problema este ca stiu cum sa lucrez cu copy-paste in Photoshop, dar nu am gasit persoanele potrivite pe Internet. Asta inseamna ca trebuie sa le creez eu, cum pot face acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Ghosts a răspuns:

Asta poti gasi si pe net. Si in plus, PS-ul nu este pentru copii, crede-ma este greu sa umblii.