| Nestle a întrebat:

Lucrez la un site (Dreamweaver si Photoshop) si vreau sa introduc un text intr-o casuta, dar problema e ca e mai mare decat text box-ul si nu stiu cum sa il fac sa se deruleze in spatiul disponibil, dar nu automat, ci de la rotita de la mouse. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| TicTacZero a răspuns:

E foarte simplu. Intra aici: http://www.quackit.com/html/codes/html_scroll_box.cfm si incearca sa urmezi instructiunile. Daca nu te descurci contacteaza-ma pe privat si iti fac eu codul HTML!