| DjSannan a întrebat:

Buna as avea nevoie de ajutor,un raspuns bun primeste funda.
Am doua poze cu mine si cu sotia,( lucrez cu Photoshop de putin timp) de decupat nu e o problema stiu cum se face problema e alta,decupez pozele amandoua in Photoshop si vreau sa le pun in alta poza in care sunt doua inimi separate,deci pe mine intr-o inima si pe sotia in cealalta inima,problema e cum fac,ca conturul adica cand decupez sa fie ca si inima,nu stiu daca m-am facut inteles,deci pe noi vreau sa ne punem in acele doua inimi dar sa fim inauntrul lor in acele inimi, dar cu photoshop daca puteti sa ma ajutati, nu alte programe.Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Antoci_Andreea_1998 a răspuns:

Daca vrei un program bun poti intra pe https://apps.facebook.com/pizap_editor/?fb_source=search&ref=ts&fref=ts e un program bun!

| DjSannan explică (pentru Antoci_Andreea_1998):

Am spus clar ca nu doresc alte programe doar Photoshop