| ToldTou a întrebat:

Am o poza cu un animal dar poza e foarte mica tip avatar de yahoo. si cand o maresc imaginea se deterioreaza...

Cu ce program pot modifica imaginea sa fie clara chiar si atunci cand e data la marimea mare?

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Am incercat si eu cu diferite programe dar degeaba. Daca e de pe google poza cauta alte dimensiuni ale pozei si apoi salveaz-o in pc.

| DeeaMarry a răspuns:

In primul rand, ai postat la categoria gresita, iar scuzele nu prea folosesc, atata timp cat o sa continuui sa faci acest lucru.

In al doilea rand, nu poti astepta de la programele de modificat poze sa faca astfel de minuni. Atata timp cat poza este facuta cu un aparat de slaba calitate, cu programele de modificat poze nu poti face nimic!

| Purec a răspuns:

Nu merge asa usor.cu un program anume. E dificil, si nu cred ca te poti descurca singur. E asa importanta poza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea va fi mutata la categoria corespunzatoare.