| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa iau imaginea de la avatarul unei persoane (la mess) In marimea originala?!(fara sa i-o cerbig grin) De obicei cand iau o poza prin un program on/ofline, imaginea e mica si nu poti vedea mare lucru!

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Exact big grin

| JackieSue a răspuns:

Pai intri pe ydetector.com si tastezi o persoana la intamplare ca sa vezi daca e on sau off, dar nu conteaza...asta doar de inceput.Sa zicem ca ai tastat alina899@yahoo.com si dai scan si iti apare ca e off...si sunt putin mai jos niste chestii printre care si o discheta si daca te duci cu mouse-ul si iti apare Download alina889@yahoo.com`s avatar si apesi...si iei avatarul.La mine merge:dsmug. Stiu ca e imaginea mica, da o maresti pe programul de editat poze photoscape:p.

| caramel_4836 a răspuns:

La toate programele astea imaginile sunt mici si vorba ta nici nu poti vedea mare lucru.

| zeDruit a răspuns:

Nu poti, imaginea aia ii mereu mica pentru ca ii de pe serverul yahoo, de aia ori de unde te-ai loga ai ultima poza pusa la avatar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce vrei sa iei avatarul cuiva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu caut pe google, detector invisible messengersa vezi daca cineva e on sau off dar nu conteaza asta, scrii id de la care vrei sa iei poza si dai enter, undeva mai jos iti apare o banda cu mai multe aleahee heeex hi5 unde poti vedea hi5 unei persoane si DAI download imagine avut si o salvezi in pc tau poza. o sa iti apara mica darbig grin big grin big grin CIAO

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:X:big grindar merge am aflat cum sa-l fac sa le ia mari l-am modificat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba se poate lua
da add la id xxx_mirel sa vezi ca se poate lua imaginea de la avatar si ca se poate si sa ii schimbi tu poza cuiva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu comentez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si eu s adi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bv bv fata de mai jos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ralyray

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bwa luati id asta ady17121995 si va invat eu cum sa puneti avatarul unei persoane la avatarul vostru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ooomihutza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alynutza_m93

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bebytza96

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Denisa_kiss_dulce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cum o iei mica?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai draga/dargule (da cred ca ii draga) si eu as vr sa stiu...ne poate ajuta cineva?

| kikilina a răspuns:

Poti sa o iei da nujt cum... vreau si eu sa stiu...sadsadsadsad