| Bogy21 a întrebat:

Am o proble ma cu calculatorul cand in pornesc imiapre o ferastra si imi scrie "There was a problem starting C:\Users\Bogdy\AppData\Local\Temp|Rpcqt.dll
The specific module could not be found.
Ce pot sa fac sa remediez problema?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Este un virus. du-te in Start-Run->scrie regedit, in fereastra du-te in HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Microsoft -> Windows -> Current Version -> "Run" si "RunOnce", cauta si sterge "Video Library". de asemenea dupa poti face o scanare cu combofix pentru virusi http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| psihopatik a răspuns:

Reinstalare windows