| cosmin12346789 a întrebat:

Am o problea.De ceva timp incerc sa downloadez Java ca sa joc Minecraft dar imi da eroare cand incerc sa do downloadez.mai precis:Locul unde pun java si apoi is corrupt.cineva tu teamviewr sau altcumva ma poate ajuta?
emailul meu:rock_cosmin99@yahoo.com
Skype-ul meu:Nova. Vlog
Facebookul meu:Cosmin Ghibanescu
puteti lu-a legatura cu mine pe facebook, skype sau Yahoo.

4 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Descarca nod32 online scanner si fa o scanare completa download.eset.com/special/eos/esetsmartinstaller_enu.exe

| Anonim1956 a răspuns:

Pai si eu am avut aceeasi problema cu Munecraftul incearca sa downloadezi fix versiunea pe care ti-o cere (vezi ca scrie in eroare.)si dupa te poti juca!

| dariuscs123 a răspuns:

Ok poate te pot ajuta cumva! Doar da-mi accept la cerearea de prietenie la yahoo email! Vreau sa vad cu teamviewr erroarea care ti-o da

| cosmin12346789 explică (pentru dariuscs123):

Parca am acceptat o cerere dar cum te cheama?