| Laurica200 a întrebat:

Am o problema! Am o camera foto Nikon Coolpix... problema e ca am scapato pe podea, in timp ce era deschisa, si partea care trebuia sa se deschida(nu stiu cum se cheama ), a ramas blocata la jumatate. Camera se deschide si se vede in ceata, nu ma pot uita la poze, si nici sa fac. Cum as putea sa repar asta?

1 răspuns:
| Game0verPisoi a răspuns:

Pai in primul rand nu incerca sa o repari tu deoarece o so strici si mai mult duo la un service specializat pe care foto.Acolo te vor ajuta ei.Bafta!