| XxxBestKillerxxX a întrebat:

Am o problema am programul BSplayer am downloadat muzica de pe trilulilu cand vreau sa o ascult imi cere codecul ce trebuie sa fac si cum fara sa descarc alta optiune BSplayer ve rog sa imi spuneti urgent... Ofer funda! Multumesc! anticipat.

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Sau reinstaleaza bsplayerul, dupa ce il instalezi iti zice sa downloadezi niste codecuri si dai YES. Mai bine foloseste winamp pentru muzica.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce deschizi muzica un BS Player? Incearca sa o deschizi in Windows Media Player. Click-dreapta pe fisier, Open With, Windows Media Player. Sper ca asta sa-ti rezolve problema