| NOname0917 a întrebat:

Am o problema..am un laptop Toshiba Satellite c660 si mi-am reinstalat SO, am windows7 pe 32 bit si nu imi merge netul decat prin cablu, adica nu imi recepteaza wireless. Am dat update, am instalat driver wireless dar tot degeaba, imi apare conectat, tot cum trebuie dar numai prin cablu. cum as putea sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| Goguletzu a răspuns:

Incearca SlimDriver, ar trebui sa-ti gaseasca un driver functional. Daca nu gaseste nimic ce tine de network, ai putea sa schimbi receiverul wireless sau sa-ti achizitionezi un usb wireless adapter.

2 răspunsuri:
| NOname0917 explică:

Am modem wireless de la ei, ala merge pentru ca mai am un laptop si celalat merge cum trebuie.o sa incerc cu slimdriver, mersiwinking

| NOname0917 explică:

Mersi omule, a mers asa, mi-a gasit un driver bunwinking