| anonim_4396 a întrebat:

mi-am pus Windows 7 x64, pe un laptop Toshiba Satelite C660, am downloadat driverile de pe saitul oficial, dar nu merg. S-au instalat dar nici wi-fi nu merge si nici alte drivere. Cum pot sa rezolv problema

1 răspuns:
| maxb a răspuns:

Pentru WiFi vezi ca exista un buton pe carcasa laptopului pe care apesi si se activeaza WiFi-ul si verifica daca le-ai pus drivere corespunzatoare deoarece mai exista mici diferente de model.Verifica ce componente are laptop-ul tau si dupa te duci pe site-ul producatorului si le descarci si le instalezi si dupa un Restart la PC.