| Piableu a întrebat:

Am o problema. Am windows 7 pe laptop ( cand am cumparat laptopul, era windows7 deja instalat) dar cand intru intr-un joc, ecranul se micsoreaza( se face negru in stanga si dreapta), putand sa ma joc doar pe mijloc. Cum pot rezlova problema?

Răspuns Câştigător
| Sandilau a răspuns:

Schimba rezolutia din joc intr-o rezolutie wide cum ar fi 1024 x 768, 1280 x 800.

1 răspuns:
| Seduction a răspuns:

Hm.un prieten mai are laptop si are aceasta problema.si eu am avut acum 2 ani acum am trecut pe pc, dar din cate imi amintesc imi mergea bine jocurile fara probleme.totusi incearca sa faci update la placa video