| AlexAlyy a întrebat:

Am o problema la un laptop de gaming pe care l-am cumparat de curand si am instalat windows-ul pe el, drivere dupa aceea si-a dat restart si nu se mai aprinde ecranul, ramane negru si nu mai afiseaza nimic, care stie sa-mi spuna dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

Nu e nevoie de funda, probabil monitorul tau nu accepta si s-a enervat pe tine ca ai venit cu "putere" si l-ai speriat happy

| trophin a răspuns:

Ce gaming? daca e 10 11 isi face treaba singur, si daca zici ca e gaming inseamna ca e extra... deci, concluzie, ce problema ai tu?