| animos a întrebat:

Am o problema. Cand e sa vorbesc cu cineva pe mess nu imi apare ce scriu eu si nici ce scrie persoana respectiva. Am incercat si faza cu Run > regsvr32 vbscript. dll si altele... nu merge, imi apare o erroare. Faza e ca, cu o seara in urma dupa ce am scanat pc, programul care a scanat a sters niste documente din C si din cate am auzit sunt ceva de la java script...
Java Script am instalalat dar avea alt rol
Dau funda pentru cine ma rezolva! Va rog!
Ce fel de java sa instalez sa pot vedea scrisul la messenger?

Răspuns Câştigător
| djcosty_7523 a răspuns:

Exact aceasta problema am avut si eu dupa ce am scanat partitia C am incercat tot ce se putea dar nu s-a rezolvat trebuie sa instalezi windwosul doar asa se poate rezolva problema.

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Click Run.In casuta, tastati: regedit apoi apasati Enter. Navigati la key: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft\ Windows \ CurrentVersion \ Internet Settings \ Zones si daca acolo apare altceva in afara de niste mici fisiere notate cu cifre de la 0 la 4, atunci acela trebuie sters imediat. Apoi:
Run\cmd, clic dreapta pe el run as administrator\regsvr32 vbscript.dll\enter

| elycrissro a răspuns:

Uite 2 posibilitati le gasesti aici:
http://www.byetsoft.eu/......enger.html

| Razvan_9651 a răspuns:

Închizi Yahoo! Messenger şi apoi, în caseta "Run" (din stat deasupra comandei shutdown asta e la win xp) scrii:

regsvr32 jscript.dll

iar apoi tot din run scrii:

regsvr32 vbscript.dll