| Anonoim a întrebat:

Am o problema cu Yahoo! Messenger. Nu pot sa vad ce scriu si nici ce mi se scrie. Am Windows 7. Am incercat chestia aia cu regsvr32 jscript. dll si regsvr32 vbscript. dll, dar regsvr32 jscript. dll da eroare! Va rog, ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

START---> RUN____---> '' regedit '' apoi se da enter, se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi, se da click pe

HKEY_CURRENT_USER, dupa care

Software, dupa care

Microsoft, dupa care

Windows, dupa care

CurrentVersion, dupa care

Internet Settings, dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete.
Multa bafta!

1 răspuns:
| Jeny1 a răspuns:

Eu până nu am formatat și reinstalat m-am agitat degeaba.Era eroare in. dll.