| Alexyu a întrebat:

Am o problema cand vreau sa vad orice video. Se vede cu putina grafica de mario. Nu e deranjanta dar nu stiu de la ce e ca pana acum nu mi sa mai intamplat. Placa video ATI Radeon x1300 512 MB. Aveti idee? Funda big grin

1 răspuns:
| winter a răspuns:

Din cauza placii video, este de proasta calitate si in general cele ati nu prea sunt bune.am si eu o placa video tot ati care mergea perfect dar dupa un timp a luat-o razna.jocurile merg cu multe frameuri,intreruperi dese si cand rulez un video merge,merge in reluare, iar isi revine, iar merge in reluare.nu cred ca exista o solutie, CRED!