| Blocar a întrebat:

Am o problema, chiar azi cind ma uitam pe tableta la un videoclip a aparut eroarea :pagina a devenit inactiva puteam sa astept ori sa ies de pagina.
Ce sa fac? Nu imi apare mereu aceasta eroare doar uneori, si nu pe toate paginile web.Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

E din cauza Browserului sterge-i cookies si history si reseteazal daca vrei sa nu mai acea eroare mi se pare ca ceva iti alocheaza memoria de la placa video si cand vine inactiva trebuie mai mult ca sigur resetat sau reinstalat browserul, daca ai android e simplu

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se mai intampla la unele site-uri.Mai curata cache-ul din cand in cand.Cu DU Speed Booster. Aplicatie din Magazin play(Google play).

| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

Atentie cookies sterge urmele site-urilor sterse ramai fara urma

| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

Dacă dezactivezi cookies de exemplu pentru facebook nu te mai po-ți loga pe el, încercați să acesați facebook fără coockies și vedeți ce se întamplă.