| ana997 a întrebat:

Am o problema cu acesul LA internet zice cai blocat so sa controlez conexiunea LA modem say probabil firewallul say antivirusu mi a blocat accesul.CUm sa deblochez accesul ma plate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate routerul din priza, lasa-l 10 secunde si il bagi din nou. daca nici asa nu vrea, in spatele routerului este un buton sau o gaurica mica.bagi un ac in timp ce functioneaza si tii apasat pana incepe sa licureasca led-urile. Dupa aceea faci din nou configuratia daca routerul este de la cablu, daca nu, se conecteaza singur.

| DryIce a răspuns:

Daca asa sti tu sa scrii o intrebare, fereasca Dzeu. Am stat 2 minute sa citesc ce prostii ai scris.

Niciodata nu zice ca e blocat. Tu inventezi povesti. Arata un printscreen cu exact ce te doare. Sigur ai triunghiul galben pe wifi pus. Aia e de la provider a oprit netu pentru maintenance. Isi revine imediat. Se mai intampla cu ploile astea mai doboara un stalp se mai rupe un cablu.

| ana997 explică:

Nu e nici un triunghi pe WiFi conexiunea este dar retellele nu le pot accesa